Forklift Belgesi sınav tarihleri

Forklift belgesi operatörlük ehliyeti için 2021 yılında yapılması planlanan sınav tarihleri, forklift ehliyet sınavı ne zaman olacağı kursiyerler tarafından merak edilen en önemli konu;

Forklift belgesi sınavları İl ve İlçelere göre farklılık gösterebilir. Sınav tarihleri değişkendir. En net bilgi Bölgenizde size yakın Forklift ehliyeti veren iş makineleri kurslarından öğrenilebilir.

Öncelikle forklift belgesi almak için 2001 yılından bu güne Sürücü kursu ve İş makineleri operatörlük kursu alanında hizmet vermekte olan İstanbul Avrupa yakası Güngören ilçesinde bulunan Olcay İş Makineleri Kursuna başvuru yapmanız gerekmektedir.

Tabi operatörlük belgesi kayıt ve başvuru şartlarını yerine getirmeniz gerekecektir. Aşağıda bulunan linklerden öğrenebilirsiniz.

Forklift belgesi için gereken evraklar

Forklift belgesi başvuru şartları

Her ayın 1 ile 15 i arasında Kursumuzda forklift ehliyeti için kurslar açılmakta olup bu tarih aralıklarında kayıt olan İş makinesi operatör adaylarına;

Önce kurs bünyemizde teorik olarak eğitimler verilmekte olup teorik eğitimlerini tamamlayan kursiyerler uygulama yani forklift ile eğitime alınır. Her kursiyer bu eğitimlere katılmak zorundadır.

Teorik ve uygulama direksiyon eğitimleri tamamlandıktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen tarihte yazılı, sözlü ve uygulama sınavına girerler. Bu 3 aşamalı sınav aynı gün yapılmaktadır.

En son yapılan Forklift belgesi uygulama sınavında başarılı olan adaylara sertifikaları düzenlenip teslim edilir.

Şimdi Forklift belgesi sınav tarihlerini öğrenmek için hemen Aşağıdaki iletişim yollarından biri ile bizi arayın sizi bilgilendirelim.

Sabit Telefon: 0212 554 31 31
Gsm: 0505 697 38 04
Whatsapp: 0505 697 38 05
Telefonlardan arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olabilir
https://www.youtube.com/channel/UCLlia52RvWRVS5jHZbtI1xw

İnstegram da takip edebilirsiniz
https://www.instagram.com/olcaysurucukursu/

Facebook ta takip edebilirsiniz
https://www.facebook.com/forkliftbelgesi/

mesleki eğitim, meslek kursu, mesleki eğitim veren kurslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir