Forklift Belgesi Ücretleri

Forklift Belgesi Fiyatları 2021 ne kadar;

Forklift belgesi operatör ehliyeti kurs fiyatları genellikle bulunduğunuz bölgeye ve şehre göre farklılık göstermektedir. Forklift belgesi veren Her İş makineleri kursun fiyatları çeşitli şartlara göre değişir.

Forklift belgesi ücreti G sınıfı işletme masrafı 2021

  • G sınıfı ehliyet harcı : 1368,40 TL
  • Ehliyet Kart Bedeli : 225 TL
  • Polis Vakfına Bağış : 45 TL

Forklift Ehliyeti Güncel Kurs Ücretlerinin içinde;

Forklift eğitimi için verilen, makine ile yapılan uygulama direksiyon eğitimleri, eğitim materyalleri, sınav yapılan okula ve uygulama eğitim alanına servis ile gidiş gelişler forklift kurs ücretinin içinde olup. Forklift ehliyeti eğitimleri için hariçten ücret talep edilmez.

İş makineleri operatör belgesi ücretleri iş makinası türüne göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin Kazıma yükleme gurubundaki beko loder kepçe ehliyeti ile Kaldırma yükleme grubuna giren forklift ehliyetinin fiyatı aynı değildir.

Yine kaldırma yükleme gurubunda bulunan Kule vinç belgesi ile Mobil vinç ve personel yük yükseltici sepetli platform vinç ve manlift belgesi fiyatları da farklıdır.

2021 Güncel her şey dahil Forklift ehliyeti kurs ücreti ( kursumuzu arayınız )

Forklift sertifikası kurs ücreti haricinde olanlar ise;

Yazılı ve uygulama direksiyon sınav ücreti

Sürücü olur sağlık raporu ücreti aday tarafından karşılanacaktır.

2021 Forklift belgesi fiyatlarına KDV dahildir.

Ücretler forklift operatölük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

Forklift İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu  Aile hekimleri tarafından ücretsiz verilmektedir Özel hastane ve kliniklerden ve kursumuzun anlaşmalı olduğu klinikten ücret karşılığı alabilirsiniz.…..

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği,fotoğraf vs.) için yapılacak olan masraflar forklift türü iş makinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 70-100 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmiyecektir

Forklifti iş makinesi kursu sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde forklift operatörlük belgeleri 2 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.

Forklift türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı 1368,40  TL maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir.G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı ödenir.

Forklift Operatör belgesi almak isteyen bir iş makinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim

Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Forklift Operatörlük Belgesi Fiyatı

Forklift Operatörlük Kursu Fiyatı

Forklift Yetki Belgesi Fiyatı

Forklift Ehliyeti fiyatı

Forklift Kullanım Yetki Belgesi Ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir