Forklift Belgesi Ücretleri

Forklift ehliyeti kurs ücreti ( kursumuzu arayınız ) TL

Forklift belgesi fiyatlarına KDV dahildir.

Not: Yukardaki ücretler forklift operatölük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

Forklift İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu  Aile hekimleri tarafından ücretsiz verilmektedir Özel hastane ve kliniklerden ve kursumuzun anlaşmalı olduğu klinikten ücret karşılığı alabilirsiniz.…..

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar forklift türü işmakinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 25-30 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmiyecektir

Forklifti işmakinesi kursu sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde forklift operatörlük belgeleri 2 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.

Forklift türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı 557  TL maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir.G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı ödenir.

Forklift Operatör belgesi almak isteyen bir işmakinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir